Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürüne ilişkin iptal, iade veya değişim taleplerinizi, en geç 14 gün içerisinde "Hesabım" sayfasındaki, "Siparişlerim" alanından ilgili siparişin detay sayfasında "İade Talebi oluştur" butonuna tıklayarak gercekleştirebilirsiniz.. Üyeliksiz Siparişlerde ana sayfada bulunan Sipariş Takip linkinden işlem talebinde bulunabilrsiniz. Talebiniz sonrasında kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürünler için gerekli işlemler yapılacaktır. İade edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün İade Süreci
İade talebi oluşturduğunuz TS... nolu siparişinizin iade gönderimini, 1208307651745 müşteri numarası ile Aras Kargo yetkilisine ileterek yapabilirsiniz.  
Siparişinize ait faturanızı kargo içine eklemenizi önemle rica ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.